עדכון לתאריך 26.6 – אין שביתה מחר

Wednesday 26 כJun, 2013

חברים יקרים,

בהמשך לשיחות ולאירועי הימים האחרונים נרצה לעדכן אתכם בהחלטות שהתקבלו לגבי מחר  –

מחר לא תתקיים שביתה כפי שהיתה בימים האחרונים. כחלק מהעיצומים שאנו מפעילים לא נעבוד בשעה הראשונה של הלימודים ונקיים משמרת מחאה בשער, כפי שקיימנו היום, אולם החל מהשעה השניה ואילך ימשך היום כסדרו ונקיים בו פגישות פרידה, חונכויות ושיעורים כמתוכנן. אנו קוראים לכל חברי ההתארגנות שיכולים לבוא, להשתתף ולהפגין סולידריות.

אנו מוציאים בקשה לכל ההורים לשלוח את הילדים מחר לביה”ס כרגיל.

חשוב להדגיש שהחלטתנו נובעת מרצון לסולידריות ומכבוד עמוק לחשיבות פעילויות סוף השנה ורצון לסיים אותה באופן המיטבי האפשרי בהתחשב בנסיבות. אתם מוזמנים לקיים פגישות פרידה עם הילדים כמתוכנן ובתיאום עם הרכזות במקרה של רצונות מיוחדים.

לצערנו הרב, החלטתנו זאת אינה נובעת מכך שעמותת ההורים החליטה לחתום איתנו על הסכם שכן הם עומדים בסירובם. עם זאת, הכאב הרב הנובע מאי קיומם של  תהליכי פרידה מהחניכים וסיכום השיעורים הוא מכריע בנקודה הנוכחית ואנו לוקחים אחריות כמחנכים ומשעים את עיצומינו.

כמו כן, הערב תקיים עמותת מ.ח.ר אסיפת הורים ואנו מקווים כי הקולות הקוראים לועד העמותה להקשב למצוקתם של המורים ולהגיע להסכם עימם יישמעו ויצליחו לשכנע. כולנו תקווה שיישמעו בשורות טובות מאסיפת ההורים הערב ושלא יהיה צורך להמשיך במאבק.

לקראת אסיפת ההורים נשלח לקהילה מכתב ארוך ומפורט המסביר בדיוק את פרטי הפתרון שאנו מציעים וסותר, אחת-אחת, את טענות השווא המועלות במטרה לשכנע אנשים שפתרון זה אינו אפשרי.

בתקווה שהפעילות שלנו תסתיים בחתימה על הסכם ובאיחוד השורות של כל חלקי הקהילה!

שיהיה יום מוצלח ונעים מחר ובתקווה לימים של הסכמה, יציבות ושקט,

הועד

הוספת תגובה

התגובה